Make your own free website on Tripod.com
PENSYARAH PEMBIMBING OPSYEN/MAJOR
               
PRAKTIKUM KDPM FASA 2/KPLI SR
               
20 JUN - 30 SEPT 2005/20 JUN - 16 SEPT 2005
             
BIL NAMA PELAJAR JAN KUMP MAJOR NAMA SEKOLAH ALAMAT SEKOLAH Pensyarah Opsyen
1 MOHAMMAD AIDI B TASU L KPLI SR MT SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
2 MOHD FAIZAL BIN JAMIL L KPLI SR MT SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
3 MOHD HAIZAL B ABDUL SAMAD L KPLI SR MT SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
4 NORHAYATI BINTI MUKHTAR P KPLI SR MT SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
5 PAN LEE LIEN P KPLI SR MT SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
6 HIRJUSNA BT IBRAHIM P KPLI BI SMK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Abdul Latif b. Mustanuddin
7 NOORHAYATI BINTI ABD RAHMAN P KPLI BI SMK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Abdul Latif b. Mustanuddin
8 NOOR AZINA BT MAT ARIFIN P PRABM1 PRA SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Adnan b. Baharom
9 NOR AZZAH BINTI HJ ABDULLAH P PRABM1 PRA SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Adnan b. Baharom
10 SALSHIMA BINTI MOHAMED SALLEH P PRABM2 PRA SK Permtg Pauh  13500 Permatang Pauh Adnan b. Baharom
11 SHAZILAWANI BINTI ZAINAL ABIDIN P PRABM2 PRA SK Permtg Pauh  13500 Permatang Pauh Adnan b. Baharom
12 AZANIZA BINTI ZAKARIA P PRABM1 PRA SK Pinang Tunggal 13210 Kepala Batas Adnan b. Baharom
13 NOOR AZURA BINTI AZINI P PRABM1 PRA SK Pinang Tunggal 13210 Kepala Batas Adnan b. Baharom
14 HAZIRAH BT ZAHARI P PRABM1 PRA SK Pulau Mertajam 13210 Kepala Batas Adnan b. Baharom
15 NOR FADZILAH BINTI IBRAHIM P PRABM1 PRA SK Pulau Mertajam 13210 Kepala Batas Adnan b. Baharom
16 SYAMSUL ARIFFIN BIN KAMARUDDIN L KHKT KH SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Adzimah bt Abd Hamid
17 HADIDA BINTI HAILANI P KHKT KH SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Adzimah bt Abd Hamid
18 MIMA SHAFARAH BINTI ABD ZAWAWI P KHMO KH SK Baru 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
19 MAZLIDA BINTI HAYA P KHMO KH SK Baru 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
20 HALIZA BINTI HUSSIAN P KHMO KH SK Bukit Tambun 14110 Simpang Ampat Adzimah bt Abd Hamid
21 SITI WAHINUR BINTI WAHID P KHMO KH SK Bukit Tambun 14110 Simpang Ampat Adzimah bt Abd Hamid
22 SYAFIZA IZWA BT SHAHARUDDIN P KHMO KH SK Wawasan 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
23 ZAMRINA BINTI ABD RAHIM P KHMO KH SK Wawasan 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
24 MOHD FADHLI BIN MD ZIN L KHMO KH SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
25 MOHD HAFIZAL MUFTI B MOHAMAD NOORDIN L KHMO KH SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Adzimah bt Abd Hamid
26 KHAIRIL FIRDAUS BIN MUSTAPA L KHMO KH SK Sungai Acheh 14310 Nibong Tebal  Adzimah bt Abd Hamid
27 MOHD NOOR BIN ABDUL GHANI L KHMO KH SK Sungai Acheh 14310 Nibong Tebal  Adzimah bt Abd Hamid
28 NORAINI BINTI MOHAMAD P KHMO KH SK Taman Merak 14100 Simpang Ampat Adzimah bt Abd Hamid
29 NORAZIAN BINTI ADNAN P KHMO KH SK Taman Merak 14100 Simpang Ampat Adzimah bt Abd Hamid
30 IZRAL ZUHAIRI MOHAMAD DESA L KPLI BI SMK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Ahmad Zaki b. Md Taha
31 MOHAMAD RAFI BIN MOHAMAD JANOR L KPLI BI SMK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Ahmad Zaki b. Md Taha
32 TIZMA BINTI M TAHIR P PRABM2 PRA SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Anas b. Suray
33 SITI FATIMAH BINTI ISMAIL P PRABM2 PRA SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Anas b. Suray
34 NORITA BINTI AYOB P PRABM2 PRA SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Anas b. Suray
35 SITI MAZIAH BINTI MAT RAHAT P PRABM2 PRA SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Anas b. Suray
36 INTAN EZURA BT MOHAMAD RASIT P PRABM1 PRA SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Arba b. Kassim
37 MELATI BT MARODZAKHI P PRABM1 PRA SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Arba b. Kassim
38 NUR FATHILAH BINTI ZAINAL P PRABM2 PRA SK Sungai Setar 14300 Nibong Tebal Arba b. Kassim
39 ROSNIZA BINTI NIZAM MOHAMED P PRABM2 PRA SK Sungai Setar 14300 Nibong Tebal Arba b. Kassim
40 NOR ATIKAH BINTI HASSAN P KHKT KH SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Auzait b. Shamsudin
41 NOR AZIRA BT NOR ANUAR P KHKT KH SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Auzait b. Shamsudin
42 HASLIZA BT SIDEK P KHKT KH SK Permtg Sintok 13100 Penaga Auzait b. Shamsudin
43 ROSNYDA BT SAAD P KHKT KH SK Permtg Sintok 13100 Penaga Auzait b. Shamsudin
44 MOHD SHAZAMI B SABRI L KHMO KH SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Auzait b. Shamsudin
45 ABIDAH BT FAZIL P KHMO KH SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Auzait b. Shamsudin
46 ROSFAIZAL BIN ZUKEFLI L KPLI SR KH SK Jalan Baharu 13700 Perai Auzait b. Shamsudin
47 ZURAIDAH BINTI ZAINUDDIN P KPLI SR KH SK Jalan Baharu 13700 Perai Auzait b. Shamsudin
48 MASZWANDY BIN MASDUKI L KPLI SR KH SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Auzait b. Shamsudin
49 MOHD YUSLI BIN MAT ZAIN L KPLI SR KH SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Auzait b. Shamsudin
50 AZMEER B MUHTAR L KPLI SR PS SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Aznan b. Harun
51 FAKHRI BIN MOHD NOR L KPLI SR PS SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Aznan b. Harun
52 HAFEZ AZWAN BIN DARWIS L KPLI SR PS SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Aznan b. Harun
53 HASFIZZUL BIN CHE HASSAN L KPLI SR PS SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Aznan b. Harun
54 MOHD KHAIRUDDIN BIN CHEE MURAT L KPLI SR PS SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Aznan b. Harun
55 NORASHIKIN BINTI ABD WAHID P KPLI SR PS SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Aznan b. Harun
56 SITI NURWATI BINTI AB RAHIM P KPLI SR PS SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Aznan b. Harun
57 HAZALINA BINTI ANI P KPLI SR PS SK Bukit Teh  14020 Bukit Mertajam Aznan b. Harun
58 NATRAH BINTI MAT ABD GHANI P KPLI SR PS SK Bukit Teh  14020 Bukit Mertajam Aznan b. Harun
59 ZURRIYATINA BINTI ZIKEP P KPLI SR PS SK Bukit Teh  14020 Bukit Mertajam Aznan b. Harun
60 LAW LILY LILY P KPLI SR PC SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
61 LEE SIEW HOON P KPLI SR PC SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
62 NGOI CHAN TONG L PC PCKH SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
63 LIM LEE YUEN P PC PCKT SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
64 OOI XIN LE P PC PCKT SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
65 CHEAH WAI YENG P PC PCKT SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Beh Soo Ching
66 NORHANA BINTI SHUBHI P KPLI SR MT SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Chin Swee Thoon
67 NORSHAM BT IBRAHIM P KPLI SR MT SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Chin Swee Thoon
68 MASNIDA BT MUHAMUD P PRABM1 PRA SK Permtg Sintok 13100 Penaga Daud b. Md Saman
69 HAYATI HASLINDA BT MOHD YUSOF P PRABM1 PRA SK Permtg Sintok 13100 Penaga Daud b. Md Saman
70 HAZIZAH BT ABIDIN P PRABM1 PRA SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Daud b. Md Saman
71 ROZI BINTI SABRI P PRABM2 PRA SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Daud b. Md Saman
72 AHMAD ZULHILMI BIN KAMARUL BOHARI L MUPM MU SK Jalan Victoria 14300 Nibong Tebal Ditangguhkan
73 KHOO CHIA POH P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw.3 13700 Perai Ee Mooi Hwa
74 TAN GAIK HEOH P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw.3 13700 Perai Ee Mooi Hwa
75 LEE YEE YONG P PC PCKH SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Ee Mooi Hwa
76 TONG YIN CHEN P PC PCKH SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Ee Mooi Hwa
77 CHEW CHOO LI P PC PCMT SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Ee Mooi Hwa
78 LEONG SOON JIN P PC PCMT SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Ee Mooi Hwa
79 BALAMURALI A/L RAJAGOPAL L KPLI BI SMK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Eng Lean Teik
80 KOMATHI A/P DORAISAMY P KPLI BI SMK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Eng Lean Teik
81 ANG SHALL CHUI P KPLI SR PC SJKC Kim Sen 14000 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
82 KHOO ANNIE P KPLI SR PC SJKC Kim Sen 14000 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
83 LEE SIEW LOOI P PC PCKH SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Eng Weng Huah
84 OON BEE DUAN P PC PCKH SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Eng Weng Huah
85 LEE HOOI LAN P PC PCMT SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Eng Weng Huah
86 LOOI WAI SHAN P PC PCMT SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Eng Weng Huah
87 CHONG FEI YEE P PC PCKT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
88 THAM SHIN MUN P PC PCKT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
89 LIM XIN HOAI P PC PCPS SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
90 OOI SEE TING P PC PCPS SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eng Weng Huah
91 MASLIZA BT HAMDAN P PRABM1 PRA Prasekolah MPTB 14000 Bukit Mertajam Ewe Mee King
92 MUHAINI BINTI MD.YUSOF P PRABM1 PRA Prasekolah MPTB 14000 Bukit Mertajam Ewe Mee King
93 SHAZLIZA BINTI ZULKAFLI P PRABM2 PRA SK Permtg Tok Mahat 14300 Nibong Tebal Ewe Mee King
94 NORMALA BINTI MOHD ALI P PRABM2 PRA SK Permtg Tok Mahat 14300 Nibong Tebal Ewe Mee King
95 MARSITA MARZURA BINTI NORUDDIN P KPLI BI SMK Tun Hussein Onn 13700 Perai Gengatharan a/l Das
96 SITI ILYANA BINTI MOHD YUSOF P KPLI BI SMK Tun Hussein Onn 13700 Perai Gengatharan a/l Das
97 NURAIDA BT MOHAMED NAWI P KPLI SR AG SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Harun b. Haya
98 SHALIZA BT SUDIN P KPLI SR AG SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Harun b. Haya
99 ROSHIDI BIN MAT ALI L KPLI SR AG SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Harun b. Haya
100 SURAIYA BINTI KHASIM P KPLI SR AG SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Harun b. Haya
101 NOR ASMIRA BINTI ABDUL RAHMAN P PRABM1 PRA SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Ishak b. Saat
102 HETY EZLEEN BT MD.AKIP P PRABM1 PRA SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Ishak b. Saat
103 HAZYZY AZILA BT HASSAN P PRABM1 PRA SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Ishak b. Saat
104 NURUL FATINAH BT ISMAIL MOKHTAR P PRABM1 PRA SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Ishak b. Saat
105 AHMAD ZAINI BIN GHAZLI L KPLI SR MT SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Jong Cherng Meei
106 MOHAMMAD ZUANDY BIN SUKERY L KPLI SR MT SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Jong Cherng Meei
107 ONG SHEN YONG L KPLI SR MT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Jong Cherng Meei
108 OON CHIN HENG L KPLI SR MT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Jong Cherng Meei
109 IZAN AZUAN BINTI JAAFAR P KPLI SR MT SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Jong Cherng Meei
110 KHAIRUL FIZA BINTI KAMAL P KPLI SR MT SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Jong Cherng Meei
111 HASLINDA BT JAMALUDDIN P KHKT KH SK Alma 14000 Bukit Mertajam Josephine Ng
112 WAN NORAZMA BT WAN HAMID P KHKT KH SK Alma 14000 Bukit Mertajam Josephine Ng
113 MOHD SA'IDI B ABDULLAH L KHKT KH SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Josephine Ng
114 KHAIRUL IZWAN B NORDIN L KHKT KH SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Josephine Ng
115 MUHAMMAD JAMIL B YUSUF L KHKT KH SK Batu Kawan 14100 Simpang Ampat Josephine Ng
116 PASDAH BIN LADOLA L KHKT KH SK Batu Kawan 14100 Simpang Ampat Josephine Ng
117 ANITA RAHAYU BINTI HASAN P KPLI SR KH SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Josephine Ng
118 RAFIDAH BTE HABIZAL P KPLI SR KH SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Josephine Ng
119 CIK NURULHUDA BINTI ABDULLAH P KPLI SR KH SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Josephine Ng
120 NURUL AINI BT ABU BAKAR P KPLI SR KH SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Josephine Ng
121 MOHD REZUAN BIN MAT KAMIL L KPLI SR MT SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Kim Teng Siang
122 NORHISHAM BIN ABD GHANI L KPLI SR MT SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Kim Teng Siang
123 AHMAD HUSAINI BIN BASRI L KPLI SR MT SK Permtg Pauh 13500 Permatang Pauh Kim Teng Siang
124 MOHAMMAD HASAN B MOHAMAD YASIN L KPLI SR MT SK Permtg Pauh 13500 Permatang Pauh Kim Teng Siang
125 NORHASHIMAH BINTI HASHIM P KPLI SR MT SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
126 ROSFAZIRAH BT KAMARUDIN P KPLI SR MT SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
127 NOR ANIS SYARLINA KAMARUDDIN P KPLI SR MT SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
128 NOR AZLIN BINTI MOHAMED ARIFF P KPLI SR MT SK Kebun Sireh 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
129 MANIMARAN S/O NAGAMUTTU L KPLI SR MT SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Lau Tun Kong
130 VIJAYAKUMAR A/L DANALAPAN L KPLI SR MT SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Lau Tun Kong
131 PANG POH SENG L KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Lee Lai Mong
132 TOR PHI YO L KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Lee Lai Mong
133 KHOR SHIAU WEI P KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Lee Lai Mong
134 LAW CHENG LAY P KPLI SR PC SJKC Kampung Jawi Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
135 TAI YEE LING P KPLI SR PC SJKC Kampung Jawi Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
136 LAU CHOOI YONG P PC PCKH SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
137 OOI CAD LI P PC PCKH SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
138 OOI MEI CHING P PC PCMT SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
139 IN SZE SOON P PC PCMT SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Lee Lai Mong
140 LOW CHENG HUI P KPLI SR PC SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
141 ONG SIANG HUI P KPLI SR PC SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
142 CHEW YIK IMM P PC PCKH SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
143 KO CHIN CHIN P PC PCKH SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
144 HOOR SHY HUUN P PC PCKT SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
145 TAN HOOI HUANG P PC PCKT SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Lee Lea Poo
146 SITI HADZIRAH IBRAHIM P KPLI SR AG SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Mahadzir b. Bahari
147 ZANALIATIAKMAL BT ZAKARIA P KPLI SR AG SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Mahadzir b. Bahari
148 MOHD ZAILANI BIN MUSTAKIM L KPLI SR AG SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Mahadzir b. Bahari
149 SYAHRUN BIN YAHYA @ MOHD SATAR L KPLI SR AG SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Mahadzir b. Bahari
150 SATHANA A/P SONGODO P KPLI SR PT SJKT Ldg TRP Trong, 34800 Taiping Manimaran a/l Govindasamy
151 SUGUNA A/P PANDIYAN P KPLI SR PT SJKT Ldg TRP Trong, 34800 Taiping Manimaran a/l Govindasamy
152 MURGAN A/L GOPALAN L KPLI SR PT SJKT St. Theresa Convent 34600 Taiping Manimaran a/l Govindasamy
153 GHETREN A/P DORASAMY P KPLI SR PT SJKT Bagan Serai 34300 Bagan Serai Manimaran a/l Govindasamy
154 GOMATHY A/P NALLAPEN P KPLI SR PT SJKT Bagan Serai 34300 Bagan Serai Manimaran a/l Govindasamy
155 SAROJANI A/P RAJOO P KPLI SR PT SJKT St. Theresa Convent 34600 Taiping Manimaran a/l Govindasamy
156 CHITHRA DEVI A/P THARMALINGAM P PT PTSN SJKT BATU KAWAN 14100 SIMPANG AMPAT Manimaran a/l Govindasamy
157 THEYVANAY A/P LINGANATHAN P PT PTSN SJKT BATU KAWAN 14100 SIMPANG AMPAT Manimaran a/l Govindasamy
158 KOGILA A/P RAMAI P PT PTSN SJKT LDG TRANSKRIAN 14300 NIBONG TEBAL Manimaran a/l Govindasamy
159 PUNITA A/P NATHEN P PT PTSN SJKT LDG TRANSKRIAN 14300 NIBONG TEBAL Manimaran a/l Govindasamy
160 INDUMATHI A/P SEGARAN P KPLI SR PT SJKT Sungai Mati 34600 Taiping Maniyarasan a/l Muniandy
161 JAYARANI A/P MUNIYANDI P KPLI SR PT SJKT Sungai Mati 34600 Taiping Maniyarasan a/l Muniandy
162 BAMA A/P RAJU P KPLI SR PT SJKT ULU SEPETANG 34600 Taiping Maniyarasan a/l Muniandy
163 INDRA A/P RANGGASAMY P KPLI SR PT SJKT ULU SEPETANG 34600 Taiping Maniyarasan a/l Muniandy
164 PARAMESHWARI A/P THININAMANI P PT PTKH SJKT JIN SENG 34300 BAGAN SERAI Maniyarasan a/l Muniandy
165 YASOTHA A/P KRISHNAN P PT PTKH SJKT JIN SENG 34300 BAGAN SERAI Maniyarasan a/l Muniandy
166 LETCHUMIDEVI A/P TIAGARAJAH P PT PTSN SJKT RAJAJI AIR ITAM,10450 PULAU PINANG Maniyarasan a/l Muniandy
167 YAMUNA DEVI A/P JAYAPALAN P PT PTSN SJKT RAJAJI AIR ITAM,10450 PULAU PINANG Maniyarasan a/l Muniandy
168 KRISHNAVENY A/P KRISHNAN P PT PTKH SJKT ST. THERESA CONVENT 34600 TAIPING Maniyarasan a/l Muniandy
169 SARASWATHY A/P MARIMUTHU P PT PTKH SJKT ST. THERESA CONVENT 34600 TAIPING Maniyarasan a/l Muniandy
170 TAMIL VAANI A/P ARMUGEM P PT PTKH SJKT ST.THERESA CONV 34600 TAIPING Maniyarasan a/l Muniandy
171 JAMILAH BT MOHD ARIFIN P KPLI KIMIA SMK Alma 14000 Bukit Mertajam Mariam bt Rodo
172 ROZLINDA BT RAMLAN P KPLI KIMIA SMK Alma 14000 Bukit Mertajam Mariam bt Rodo
173 NORAZELA BT DERAJI P KPLI KIMIA SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Mariam bt Rodo
174 NORZARIAH BT JUSOH P KPLI KIMIA SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Mariam bt Rodo
175 MOHD ZAIDI BIN MOHAMED NOOR L KPLI KIMIA SMK Tuanku Abdul Rahman 14300 Nibong Tebal Mariam bt. Rodo
176 MUHAMAD KHALID BIN KAMIRIN L KPLI KIMIA SMK Tuanku Abdul Rahman 14300 Nibong Tebal Mariam bt. Rodo
177 ROHAYA BINTI MUHD SALLEH P KPLI SR MT SK Alma 14000 Bukit Mertajam Mariam bt. Rodo
178 SITI FADZILAH BINTI MD SALLEH P KPLI SR MT SK Alma 14000 Bukit Mertajam Mariam bt. Rodo
179 JEGIS RAJ A/L BALA SUBRAMANIAM L KPLI SR SN SK Stowell 14000 Bukit Mertajam Mariam bt. Rodo
180 SITI YUSNAWATI BT CHE ZAIN P KPLI SR SN SK Stowell 14000 Bukit Mertajam Mariam bt. Rodo
181 SYED NIZAR BIN SYED ABDULLAH L KPLI SR MT SK Pengkalan Jaya 13050 Tasek Gelugor Md Razhi b. Hassan
182 ZUHAIFULNIZAN ISMAIL L KPLI SR MT SK Pengkalan Jaya 13050 Tasek Gelugor Md Razhi b. Hassan
183 NOR AZURA BINTI MOHD NASIR P KPLI FIZIK SMK Al-Irsyad Pokok Sena, 13220 Kepala Batas Mhd Fakhruddin b. Abdullah
184 PUTRI NOR SALIHAH BINTI MEGAT AZRA'AI P KPLI FIZIK SMK Al-Irsyad Pokok Sena, 13220 Kepala Batas Mhd Fakhruddin b. Abdullah
185 AHMAD SHARULNIZAM BIN SHAFIE L KPLI FIZIK SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Mhd Fakhruddin b. Abdullah
186 MOHD SYAZWAN SAMSUDIN L KPLI FIZIK SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Mhd Fakhruddin b. Abdullah
187 MOHD SHUKOR BIN ISMAIL L KPLI FIZIK SMK Dato' Onn 13000 Butterworth Mhd Fakhruddin b. Abdullah
188 MUHAMAD MUZHAR BIN MOHAMAD GUS L KPLI FIZIK SMK Dato' Onn 13000 Butterworth Mhd Fakhruddin b. Abdullah
189 DIANA NORLIN BINTI MOHAMAD REDHUAN P KPLI FIZIK SM Teknik Kulim 09000 Kulim Mhd Fakhruddin b. Abdullah
190 YULYATI BT HASSAN P KPLI FIZIK SM Teknik Kulim 09000 Kulim Mhd Fakhruddin b. Abdullah
191 ASRI BIN MD DAUD L KPLI FIZIK SM Teknik Seberang Perai Bkt Minyak, 14000 Bukit Mertajam Mhd Fakhruddin b. Abdullah
192 LASA TIDOM L KPLI FIZIK SM Teknik Seberang Perai Bkt Minyak, 14000 Bukit Mertajam Mhd Fakhruddin b. Abdullah
193 MOHD ROUSMAINY BIN OMAR L KPLI SR AG SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
194 MUHAMMAD RASHID BIN OMAR L KPLI SR AG SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
195 MUSLIM BIN MUSTAPA L KPLI SR AG SK Kuak Hulu 33100 Pengkalan Hulu Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
196 JULIA HARYANIE BINTI CHE EMBI P PRABM1 PRA SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
197 ROHANA BINTI YOB P PRABM2 PRA SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
198 ROHAYA BINTI NANYAN P PRABM2 PRA SK Permtg Tok Kandu 13500 Permatang Pauh Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
199 WAN MALIHA BINTI WAN ALI P PRABM2 PRA SK Pmtg Tok Kandu 13500 Permatang Pauh Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
200 AB. HAFIZ B AB. RASHID L KPLI KIMIA SMK Teluk Air Tawar 13050 Butterworth Mohd Nasir b. Othman
201 NORLIYANA BT MUSA P KPLI KIMIA SMK Teluk Air Tawar 13050 Butterworth Mohd Nasir b. Othman
202 AHMAD IKMAL BIN ROSLI L KPLI SR SN SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Mohd Nasir b. Othman
203 AMRI FAISAL BIN MD ISHAK L KPLI SR SN SK Bandar Baru PERDA 14000 Bukit Mertajam Mohd Nasir b. Othman
204 TENG CHIN LEONG L KPLI SR SN SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Mohd Nasir b. Othman
205 WONG SHUK SHING P KPLI SR SN SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Mohd Nasir b. Othman
206 MOHAMAD ISWANDY BIN ABU BAKAR L KPLI SR SN SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Mohd Nasir b. Othman
207 MOHD NAZRI BIN HARUN L KPLI SR SN SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Mohd Nasir b. Othman
208 NURAISHA BINTI ALIAS P KPLI SR SN SK Jalan Baharu 14000 Bukit Mertajam Mohd Nasir b. Othman
209 CIK RAFIDAH BINTI ABDUL RAHIM P KPLI SR SN SK Jalan Baharu 14000 Bukit Mertajam Mohd Nasir b. Othman
210 NURUL HAIDAR BINTI ILYAS P MUPM MU SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Mohd Sabri b. Ariffin
211 AZAH HALIMAH BINTI RAMLI P MUPM MU SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Mohd Sabri b. Ariffin
212 MOHD AMIR BIN HAMDAN L MUPM MU SK Jawi 14200 Sungai Jawi Mohd Sabri b. Ariffin
213 ZULZAMHARI BIN AKHIAR L MUPM MU SK Jawi 14200 Sungai Jawi Mohd Sabri b. Ariffin
214 MUNIRA BINTI MUHAMAD P MUPM MU SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Mohd Sabri b. Ariffin
215 HASNITA BINTI MOHD ASNI P MUPM MU SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Mohd Sabri b. Ariffin
216 MOHD AZMAR BIN ZAKARIA L MUPM MU SK Titi Serong 34200 Parit Buntar Mohd Sabri b. Ariffin
217 MOHD HAFIZ BIN HASIMI L MUPM MU SK Titi Serong 34200 Parit Buntar Mohd Sabri b. Ariffin
218 MAIZURA BT MD REJAB P KPLI KIMIA SMK Panglima Bukit Gantang 34200 Parit Buntar Mohd Yaziz b. Ismail
219 TENGKU NASRON B T AHMAD @ TG AHMAD L KPLI KIMIA SMK Dato' Onn 13000 Butterworth Mohd Yaziz b. Ismail
220 WAN AHMAD THAHIR BIN WAN SULAIMAN L KPLI KIMIA SMK Dato' Onn 13000Butterworth Mohd Yaziz b. Ismail
221 BEDAH BT ABD RAUF P KPLI KIMIA SMK Panglima Bukit Gantang 34200 Parit Buntar Mohd Yaziz b. Ismail
222 JAMILAH BINTI ISMAIL P KPLI SR SN SK Permtg Tok Kandu 13500 Permatang Pauh Mohd Yaziz b. Ismail
223 SITI SURISENI BINTI SUPIANSURI P KPLI SR SN SK Permtg Tok Kandu 13500 Permatang Pauh Mohd Yaziz b. Ismail
224 HARITHUN BT ALIAS P KPLI SR SN SK Permtg Tok Kandu 13500 Permatang Pauh Mohd Yaziz b. Ismail
225 NOOR SAFARINIE BINTI SULAIMAN P KPLI BI SMK Alma 14000 Bukit Mertajam Muhamad Raja b. Abdullah
226 YANG KHAIRUN BINTI ABDULLAH SANI P KPLI BI SMK Alma 14000 Bukit Mertajam Muhamad Raja b. Abdullah
227 NORLIHAN BINTI MD AKHIR P KPLI SR MT SK Bukit Teh  14020 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
228 NURHAFIZAH ALI P KPLI SR MT SK Bukit Teh  14020 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
229 KAMARUL ARIFIN BIN MUHAMAD @ MOHD NOR L KPLI SR MT SK Machang Bubok 14020 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
230 MOHAMAD RIZALIL BIN ABU BAKAR L KPLI SR MT SK Machang Bubok 14020 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
231 CHE ROHAIDA BT CHE ISMAIL P KPLI SR MT SK Juara 14000 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
232 ELINN A/P EH CHOI P KPLI SR MT SK Juara 14000 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
233 ARIANI BINTI HAMIDI P PRABM1 PRA Prasekolah MPTB 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
234 NOR SYAHIRA BINTI SAFARUDDIN P PRABM1 PRA Prasekolah MPTB 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
235 HAZRINA BT SOID P PRABM1 PRA SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
236 CHE NORHIDAYAH BINTI CHE KAMARUDIN P PRABM1 PRA SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
237 NOR ZIHA BT ZANAL P PRABM2 PRA SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Noor Miza bt Abdul Rahman
238 SHARIFAH NURUL AIN BT S. OTHMAN P PRABM2 PRA SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Noor Miza bt Abdul Rahman
239 HAIZA NISHA BT OTHMAN P PRABM1 PRA SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Norma bt. Abd Majid
240 NOR HANIZAH BINTI ABDUL RAHIM P PRABM1 PRA SK Hashim Awang 13200 Kepala Batas Norma bt. Abd Majid
241 KHAIRUL AFRINA Bt KASUL P PRABM2 PRA SK Kepala Batas   13200 Kepala Batas Norma bt. Abd Majid
242 SUHAIDA BINTI SAMSUDIN P PRABM2 PRA SK Kepala Batas   13200 Kepala Batas Norma bt. Abd Majid
243 HEMA A/P MUNUSAMY P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Pushpavalli a/l A.Rengasamey
244 THANALETCHUMY A/P RAMASAMY P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Pushpavalli a/l A.Rengasamey
245 G SAILAJA A/P GANASAN P PT PTSN SJKT BAYAN LEPAS 11900 PULAU PINANG Pushpavalli a/l A.Rengasamey
246 PADMINI A/P PUNUSAMY P PT PTSN SJKT BAYAN LEPAS 11900 PULAU PINANG Pushpavalli a/l A.Rengasamey
247 KALIAMMAH A/P NAIASAMY P PT PTKH SJKT LDG TEMERLOH 34800 TRONG Pushpavalli a/l A.Rengasamey
248 SUGUNA A/P SUBRAMANIAM P PT PTKH SJKT LDG TEMERLOH 34800 TRONG Pushpavalli a/l A.Rengasamey
249 ANNAJOTHI A/P DHRMALINGAM P PT PTKH SJKT ST. MARY`S 34200 PARIT BUNTAR Pushpavalli a/l A.Rengasamey
250 UMATHEVI A/P RAKKIYAPPAN P PT PTKH SJKT ST. MARY`S 34200 PARIT BUNTAR Pushpavalli a/l A.Rengasamey
251 KAMALA THEVI A/P MARIMUTHU P PT PTKH SJKT SUNGAI BAKAP 14200 SUNGAI JAWI Pushpavalli a/l A.Rengasamey
252 TENMOLI A/P MALIANDY P PT PTKH SJKT SUNGAI BAKAP 14200 SUNGAI JAWI Pushpavalli a/l A.Rengasamey
253 KUMARESAN A/L MANIAM L PT PTSN SJKT ULU SEPETANG 34600 TAIPING Pushpavalli a/l A.Rengasamey
254 LOGESWARI A/P GANESON P PT PTSN SJKT ULU SEPETANG 34600 TAIPING Pushpavalli a/l A.Rengasamey
255 KARPAGAM A/P RAJARATNAM P KPLI BI SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Puveneswaran a/l Karupiah
256 THANALETCHUMI A/P C CHELLIAH P KPLI BI SMK Kampung Baru 14000 Bukit Mertajam Puveneswaran a/l Karupiah
257 MOHD AZIZUL BIN MAT DAUD L KPLI BI SMK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Quah Seok Hoon
258 ROZIANA BINTI AHMAD RIZAN P KPLI BI SMK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Quah Seok Hoon
259 SALWA BINTI ISMAIL P KPLI SR AG SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Rafuan b. Othman
260 SITI HAJAR BINTI ISMAIL P KPLI SR AG SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Rafuan b. Othman
261 MOHD RIDZUAN BIN IBRAHIM L KPLI SR AG SK Ara Rendang 13220 Kepala Batas Rafuan b. Othman
262 WAN MUSA BIN WAN IBRAHIM L KPLI SR AG SK Ara Rendang 13220 Kepala Batas Rafuan b. Othman
263 LOGESWARY A/P ARUMUGAM P PT PTSN SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Rajalinggam a/l Sinnasamy
264 VANITHA A/P ARJUNAN P PT PTSN SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Rajalinggam a/l Sinnasamy
265 KANAKAVALLY A/P NADARAJAN P PT PTSN SJKT YMHA 34000 TAIPING Rajalinggam a/l Sinnasamy
266 TAMIL SELVI A/P PERIASAMY P PT PTSN SJKT YMHA 34000 TAIPING Rajalinggam a/l Sinnasamy
267 JAYALATCHMEE A/P MUTHUSAMY P KPLI SR PT SJKT YMHA 34600 Taiping Ravendran a/l Chelliah
268 RATHA A/P RAMASAMY P KPLI SR PT SJKT YMHA 34600 Taiping Ravendran a/l Chelliah
269 ELAN CITRA A/P KARUPPAIAH P PT PTSN SJKT LDG MALAKOFF 13300 TASEK GELUGOR Ravendran a/l Chelliah
270 RAMASAMY A/L MUNUSAMY L PT PTSN SJKT LDG MALAKOFF 13300 TASEK GELUGOR Ravendran a/l Chelliah
271 PUSHPAVALI A/P PERUMAL P PT PTKH SJKT SIMPANG LIMA 34200 PARIT BUNTAR Ravendran a/l Chelliah
272 TILAGAWATI A/P MUNIANDY P PT PTKH SJKT SIMPANG LIMA 34200 PARIT BUNTAR Ravendran a/l Chelliah
273 MAKESWARI A/P MURUGAN P PT PTSN SJKT SIN HWA 34000 TAIPING Ravendran a/l Chelliah
274 RAJALETCHEMY A/P BISBANATHA P PT PTSN SJKT SIN HWA 34000 TAIPING Ravendran a/l Chelliah
275 AMIRUL NIZAM BIN SULAIMAN L KPLI SR PS SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
276 AZRUL BIN ABU ZAHAR L KPLI SR PS SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Razid b. Abd Karim
277 MOHAMAD JAFRI BIN ARIPIN L KPLI SR PS SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Razid b. Abd Karim
278 MOHD RAFIQUE BIN KOSNI L KPLI SR PS SK Permtg Pauh 13500 Permatang Pauh Razid b. Abd Karim
279 NELSON AK JELEMA L KPLI SR PS SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
280 MAIZATUL AFIZA BINTI KAMARUDIN P KPLI SR PS SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Razid b. Abd Karim
281 NIK MARZIEWANIE BINTI MAT P KPLI SR PS SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
282 NORIZAN BINTI MOHD NOR P KPLI SR PS SK Permai Indah 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
283 SYARIDAH ZUHAIRA BT HJ ZAKARIA P KPLI SR PS SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Razid b. Abd Karim
284 AMILUDDIN BIN MAT YADI L KPLI SR PS SK Juara 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
285 MOHAMMAD AZMI BIN ROSLIN L KPLI SR PS SK Juara 14000 Bukit Mertajam Razid b. Abd Karim
286 NOOR ZAINUNA BT ABDULLAH HASHIM P KPLI SR SN SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Rohana bt. Mahadzir
287 RAFIDAH BINTI HASSAN P KPLI SR SN SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Rohana bt. Mahadzir
288 HAWIEZON BIN ABD HAMID L KPLI SR SN SK Permtg Pauh 13500 Permatang Pauh Rohana bt. Mahadzir
289 MUHAMMAD AZIZUL HAKIM BIN MAT SHAH L KPLI SR SN SK Permtg Pauh 13500 Permatang Pauh Rohana bt. Mahadzir
290 NORNADIATUL HADAWIYAH BT OTHMAN P KPLI SR SN SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Rohana bt. Mahadzir
291 RABIAATUN ADAWIYAH BT ABDUL KADIR P KPLI SR SN SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Rohana bt. Mahadzir
292 FATIN HANISAH BT SALEHUDDIN P KPLI SR SN SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Rohana bt. Mahadzir
293 LIM SIOK TING P KPLI SR SN SK Tanah Liat 14000 Bukit Mertajam Rohana bt. Mahadzir
294 MD NOORAIZAT BIN AHMAD L KHKT KH SK Jawi 14200 Sungai Jawi Sahidan b. Hashim
295 MUHAIMIN B MOHD DANI L KHKT KH SK Jawi 14200 Sungai Jawi Sahidan b. Hashim
296 NIK MERIATUMKIBTIAH BT FAUZI P KHKT KH SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Sahidan b. Hashim
297 NOOR AZREN BT REBU P KHKT KH SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Sahidan b. Hashim
298 AMIZAH HANIS BINTI MAT AKHIR P KHKT KH SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Sahidan b. Hashim
299 NOR AISHAH BINTI ROSLY P KHKT KH SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Sahidan b. Hashim
300 AYUB B JAMALUDIN L KPLI SR KH SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Sahidan b. Hashim
301 MUHAMMAD NASRON BIN ABDULLAH L KPLI SR KH SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Sahidan b. Hashim
302 SHAMSUDIN BIN AWANG L KPLI SR KH SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Sahidan b. Hashim
303 SOPIAN B SAAD L KPLI SR KH SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Sahidan b. Hashim
304 ALIZA BT AHMAD P KPLI SR KH SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Sahidan b. Hashim
305 SURIZAN BT HASSAN P KPLI SR KH SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Sahidan b. Hashim
306 MOHD SUHAIDI BIN IBRAHIM L KPLI SR AG SK Permatang Bertam 13200 Kepala Batas Salmah bt. Abol
307 MUHD NAZIR BIN HAMID L KPLI SR AG SK Permatang Bertam 13200 Kepala Batas Salmah bt. Abol
308 MUHAMMAD NAZIM BIN SHAHARUDDIN L KPLI SR AG SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Salmah bt. Abol
309 MOHANA A/P KRISHNAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Mayfield 13300 Tasek Gelugor Saminathan a/l Govindasamy
310 NAVAMANI A/P PATCHAIPAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Mayfield 13300 Tasek Gelugor Saminathan a/l Govindasamy
311 RENUGAH DEVI A/P NARAYANASAMY P KPLI SR PT SJKT St. Mary's 34200 Parit Buntar Saminathan a/l Govindasamy
312 SIVANESPRY A/P ARUMUGAM P KPLI SR PT SJKT St. Mary's 34200 Parit Buntar Saminathan a/l Govindasamy
313 GOMATHY A/P NALLATAMBY P PT PTKH SJKT SOON LEE 34300 BAGAN SERAI Saminathan a/l Govindasamy
314 KALAIVANI A/P THAIKAI P PT PTKH SJKT SOON LEE 34300 BAGAN SERAI Saminathan a/l Govindasamy
315 ANANDHAVALLI A/P MANIUM P PT PTSN SJKT TRP TRONG, 34800 TAIPING Saminathan a/l Govindasamy
316 NITHIA A/P ARUMUGAM P PT PTSN SJKT TRP  TRONG, 34800 TAIPING Saminathan a/l Govindasamy
317 ANUAR B YAZID L KPLI SR MT SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
318 MUHAMMAD FAISAL B OMAR L KPLI SR MT SK Guar Perahu 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
319 FARAH IDAYU BT AHMAD P KPLI SR MT SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
320 MAIZATUL MAZNI BT CHE DIN P KPLI SR MT SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
321 CHUAH HERNG WEN P KPLI SR MT SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
322 LOW LEE CHING P KPLI SR MT SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Sarojoh a/p Vythilingam
323 FAEZAH BINTI ALI ISHAR P PRABM1 PRA SK Penaga 13100 Penaga Shaari b. Husin