Make your own free website on Tripod.com
SENARAI NAMA PENSYARAH ELEKTIF/MINOR
PRAKTIKUM KDPM FASA 2 DAN KPLI SR
KDPM FASA 2 (20 JUN - 30 SEPT 05)/KPLI SR (20 JUN -16 SEPT 05)
             
BIL NAMA PELAJAR JAN KUMP MAJOR NAMA SEKOLAH ALAMAT SEKOLAH Pensyarah Elektif/Minor
1 LEE HOOI LAN P PC PCMT SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
2 LOOI WAI SHAN P PC PCMT SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Abd Rahman b. Syed Abu Tahir
3 THANALETCHUMY A/P RAMASAMY P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Abdul Latif b. Tajuddin
4 THURGADEVI A/P SHANMUGAM P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Abdul Latif b. Tajuddin
5 PREMLATA A/P RAMAYAH P MUPM MU SK Methodist 34200 Parit Buntar Abu Bakar b. Othman
6 NOOR MELISSA BINTI MOHD AZMI P MUPM MU SK Methodist 34200 Parit Buntar Abu Bakar b. Othman
7 MOHD ZUFFI BIN ABDUL MAJID L MUPM MU SK Methodist 34200 Parit Buntar Abu Bakar b. Othman
8 KHAIROL AFFENDY BIN ABDUL HALIM L KPLI SR KH SK Pauh Jaya  13500 Permatang Pauh Abu Bakar b. Othman
9 MOHAMAD ARIF B ABDUL MAJID L KPLI SR KH SK Pauh Jaya  13500 Permatang Pauh Abu Bakar b. Othman
10 RABIHAH BINTI HARUN P MUPM MU SK Wawasan 34200 Parit Buntar Abu Bakar b. Othman
11 JACINTA SHAMANI A/P GEORGE SAMUEL P MUPM MU SK Wawasan 34200 Parit Buntar Abu Bakar b. Othman
12 MOHD SHAZAMI B SABRI L KHMO KH SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Adnan b. Baharom
13 ABIDAH BT FAZIL P KHMO KH SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Adnan b. Baharom
14 MOHD AMIR BIN HAMDAN L MUPM MU SK Jawi 14200 Sungai Jawi Ahamad b. Salleh
15 ZULZAMHARI BIN AKHIAR L MUPM MU SK Jawi 14200 Sungai Jawi Ahamad b. Salleh
16 SAIFUL BIN DAHALAN L MUPM MU SK Methodist 14300 Nibong Tebal Ahamad b. Salleh
17 MOHD ASRAF BIN ABDULLAH L MUPM MU SK Methodist 14300 Nibong Tebal Ahamad b. Salleh
18 NURUL' AINI BINTI BAHARUM P MUPM MU SK Permtg Tok Mahat 14300 Nibong Tebal Ahamad b. Salleh
19 SITI MAZSITAH BINTI ZULKIFLI P MUPM MU SK Permtg Tok Mahat 14300 Nibong Tebal Ahamad b. Salleh
20 ANG SHALL CHUI P KPLI SR PC SJKC Kim Sen 14000 Bukit Mertajam Ahmad Basri b. Hashim
21 KHOO ANNIE P KPLI SR PC SJKC Kim Sen 14000 Bukit Mertajam Ahmad Basri b. Hashim
22 SARNIZARI BINTI SAAD P MUPM MU SK Baru 34200 Parit Buntar Ahmad Rasol b. Ariffin
23 NORALINA BINTI MEE P MUPM MU SK Baru 34200 Parit Buntar Ahmad Rasol b. Ariffin
24 MOHD SA'IDI B ABDULLAH L KHKT KH SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Ahmad Rasol b. Ariffin
25 KHAIRUL IZWAN B NORDIN L KHKT KH SK Bukit Minyak 14000 Bukit Mertajam Ahmad Rasol b. Ariffin
26 AHMAD ZULHILMI BIN KAMARUL BOHARI L MUPM MU SK Jalan Victoria 14300 Nibong Tebal Ahmad Rasol b. Ariffin
27 NUR AMIN BIN HUSSIN L MUPM MU SK Jalan Victoria 14300 Nibong Tebal Ahmad Rasol b. Ariffin
28 SHAMSUDIN BIN AWANG L KPLI SR KH SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Ahmad Rasol b. Ariffin
29 SOPIAN B SAAD L KPLI SR KH SK Permtg Pasir 13500 Permatang Pauh Ahmad Rasol b. Ariffin
30 OOI CAD LI P PC PCKH SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Anas b. Suray
31 LAU CHOOI YONG P PC PCKH SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Anas b. Suray
32 SHAHIR ALBAKRI B MUSTAFA ALBAKRI L KHMO KH SK Sungai Dua Sungai Dua, 13800 Butterworth Anas b. Suray
33 MOHD MOKHZAIDE B MOKHTAR L KHMO KH SK Sungai Dua Sungai Dua, 13800 Butterworth Anas b. Suray
34 NIK MERIATUMKIBTIAH BT FAUZI P KHKT KH SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Arba b. Kassim
35 NOOR AZREN BT REBU P KHKT KH SK Mengkuang 14000 Bukit Mertajam Arba b. Kassim
36 TAN CHEE LIN P KPLI SR PC SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
37 TAN LEE HSY P KPLI SR PC SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
38 CHONG FEI YEE P PC PCKT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
39 THAM SHIN MUN P PC PCKT SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
40 LIM XIN HOAI P PC PCPS SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
41 OOI SEE TING P PC PCPS SJKC Sungai Lembu 14020 Bukit Mertajam Eow Boon Hin
42 HOO EL LYN P PC PCPS SJKC Kubang Semang 14400 Kubang Semang Ewe Mee King
43 LEE WEI YI P PC PCPS SJKC Kubang Semang 14400 Kubang Semang Ewe Mee King
44 MOHD FADHLI BIN MD ZIN L KHMO KH SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Harun b. Haya
45 MOHD HAFIZAL MUFTI B MOHAMAD NOORDIN L KHMO KH SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Harun b. Haya
46 NG LI HOONG P PC PCPS SJKC Li Hwa Permatang Tengah, 13000 Butterworth Ibarahim b. Ismail
47 CHING LEAY TING P PC PCPS SJKC Li Hwa Permatang Tengah, 13000 Butterworth Ibarahim b. Ismail
48 MOHD AKMAL B RASHDI L KHKT KH SK Ara Rendang 13220 Kepala Batas Ibarahim b. Ismail
49 MOHD ISWAN MASRISAL BIN ISMAIL L KHKT KH SK Ara Rendang 13220 Kepala Batas Ibarahim b. Ismail
50 MUNIRA BINTI MUHAMAD P MUPM MU SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Ibarahim b. Ismail
51 HASNITA BINTI MOHD ASNI P MUPM MU SK Sg. Rambai 14000 Bukit Mertajam Ibarahim b. Ismail
52 CHEW YIK IMM P PC PCKH SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Ishak b. Saat
53 KO CHIN CHIN P PC PCKH SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Ishak b. Saat
54 KHAIRIL FIRDAUS BIN MUSTAPA L KHMO KH SK Sungai Acheh 14310 Nibong Tebal  Ishak b. Saat
55 MOHD NOOR BIN ABDUL GHANI L KHMO KH SK Sungai Acheh 14310 Nibong Tebal  Ishak b. Saat
56 LOGESWARY A/P ARUMUGAM P PT PTSN SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Izan b. Othman
57 VANITHA A/P ARJUNAN P PT PTSN SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Izan b. Othman
58 MD NOORAIZAT BIN AHMAD L KHKT KH SK Jawi 14200 Sungai Jawi Izan b. Othman
59 MUHAIMIN B MOHD DANI L KHKT KH SK Jawi 14200 Sungai Jawi Izan b. Othman
60 MASZWANDY BIN MASDUKI L KPLI SR KH SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Izan b. Othman
61 MOHD YUSLI BIN MAT ZAIN L KPLI SR KH SK Seberang Jaya 1 13700 Perai Izan b. Othman
62 IN SZE SOON P PC PCMT SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Jong Cherng Meei
63 OOI MEI CHING P PC PCMT SJKC Kampung Jawi 14200 Sungai Jawi Jong Cherng Meei
64 LIM SHU MIIN P PC PCMT SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Jong Cherng Meei
65 GOH SENG NEI P PC PCMT SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Jong Cherng Meei
66 LEONG LEE SAN P KPLI SR PC SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Kim Teng Siang
67 TEH SIEW LEE P KPLI SR PC SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Kim Teng Siang
68 HOOR NIEW WOOI P PC PCKT SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Kim Teng Siang
69 LEE SOEK KUEN P PC PCKT SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Kim Teng Siang
70 THEYVANAY A/P LINGANATHAN P PT PTSN SJKT BATU KAWAN 14100 SIMPANG AMPAT Kuppusamy a/l Krisnan
71 CHITHRA DEVI A/P THARMALINGAM P PT PTSN SJKT BATU KAWAN 14100 SIMPANG AMPAT Kuppusamy a/l Krisnan
72 TILAGAWATI A/P MUNIANDY P PT PTKH SJKT SIMPANG LIMA 34200 PARIT BUNTAR Kuppusamy a/l Krisnan
73 PUSHPAVALI A/P PERUMAL P PT PTKH SJKT SIMPANG LIMA 34200 PARIT BUNTAR Kuppusamy a/l Krisnan
74 UMATHEVI A/P RAKKIYAPPAN P PT PTKH SJKT ST. MARY`S 34200 PARIT BUNTAR Kuppusamy a/l Krisnan
75 ANNAJOTHI A/P DHRMALINGAM P PT PTKH SJKT ST. MARY`S 34200 PARIT BUNTAR Kuppusamy a/l Krisnan
76 ANNAJOTHI A/P DHRMALINGAM P PT PTKH SJKT ST. MARY`S 34200 PARIT BUNTAR Kuppusamy a/l Krisnan
77 TENMOLI A/P MALIANDY P PT PTKH SJKT SUNGAI BAKAP 14200 SUNGAI JAWI Kuppusamy a/l Krisnan
78 KAMALA THEVI A/P MARIMUTHU P PT PTKH SJKT SUNGAI BAKAP 14200 SUNGAI JAWI Kuppusamy a/l Krisnan
79 ANANDHAVALLI A/P MANIUM P PT PTSN SJKT Ldg TRP  TRONG, 34800 TAIPING Kuppusamy a/l Krisnan
80 TAN CHIU PHING P PC PCMT SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
81 TEO HUAY SIANG P PC PCMT SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Lau Tun Kong
82 KALAIVAANI A/P RAJARAM P PT PTSN SJKT LDG JAWI 14200 SUNGAI JAWI Madiyalagan a/l Sathappan
83 KANAKAVALLI A/P MUNIAPPEN P PT PTSN SJKT LDG JAWI 14200 SUNGAI JAWI Madiyalagan a/l Sathappan
84 LETCHUMIDEVI A/P TIAGARAJAH P PT PTSN SJKT RAJAJI AIR ITAM,10450 PULAU PINANG Madiyalagan a/l Sathappan
85 YAMUNA DEVI A/P JAYAPALAN P PT PTSN SJKT RAJAJI AIR ITAM,10450 PULAU PINANG Madiyalagan a/l Sathappan
86 ARVIND A/L ANNAMALAY L PT PTKH SJKT RAMAKRISHNA 10450 PULAU PINANG Madiyalagan a/l Sathappan
87 KARTHIKESU A/L SHANMUGAM L PT PTKH SJKT RAMAKRISHNA 10450 PULAU PINANG Madiyalagan a/l Sathappan
88 SYAFIZA IZWA BT SHAHARUDDIN P KHMO KH SK Wawasan 34200 Parit Buntar Mahadzir b. Bahari
89 ZAMRINA BINTI ABD RAHIM P KHMO KH SK Wawasan 34200 Parit Buntar Mahadzir b. Bahari
90 TONG YIN CHEN P PC PCKH SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Maniyamin b. Ibrahim
91 LEE YEE YONG P PC PCKH SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Maniyamin b. Ibrahim
92 NURUL HAIDAR BINTI ILYAS P MUPM MU SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Maniyamin b. Ibrahim
93 AZAH HALIMAH BINTI RAMLI P MUPM MU SK Seri Kerian 34200 Parit Buntar Maniyamin b. Ibrahim
94 LYE HUP SANG L PC PCPS SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Mansor b. Ahmad
95 HOO KAR WEI P PC PCPS SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Mansor b. Ahmad
96 LEE YOKE YEAN P PC PCKT SJKC Seng Keow Kampung Pertama, 13500 Permatang Pauh Mansor b. Ahmad
97 ONG WEI LING P PC PCMT SJKC Seng Keow Kampung Pertama, 14000 Bukit Mertajam Mansor b. Ahmad
98 HASLIZA BT SIDEK P KHKT KH SK Permtg Sintok 13100 Penaga Mansor b. Ahmad
99 ROSNYDA BT SAAD P KHKT KH SK Permtg Sintok 13100 Penaga Mansor b. Ahmad
100 CHEW CHOO LI P PC PCMT SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Md Razhi b. Hassan
101 LEONG SOON JIN P PC PCMT SJKC Mak Mandin 13400 Butterworth Md Razhi b. Hassan
102 SITI AZLINA BINTI ARIFFIN P KPLI SR KH SK Permatang Bertam 13200 Kepala Batas Md Razhi b. Hassan
103 SITI NORLAILA BT MOHAMAD HASSAN P KPLI SR KH SK Permatang Bertam 13200 Kepala Batas Md Razhi b. Hassan
104 KALIAMMAH A/P NAIASAMY P PT PTKH SJKT LDG TEMERLOH 34800 TRONG Mohamad b. Othman
105 SUGUNA A/P SUBRAMANIAM P PT PTKH SJKT LDG TEMERLOH 34800 TRONG Mohamad b. Othman
106 SUGUNA A/P PANDIYAN P KPLI SR PT SJKT Ldg TRP Trong, 34800 Taiping Mohamad b. Othman
107 SATHANA A/P SONGODO P KPLI SR PT SJKT Ldg TRP Trong, 34800 Taiping Mohamad b. Othman
108 NITHIA A/P ARUMUGAM P PT PTSN SJKT Ldg TRP  Trong, 34800 Taiping Mohamad b. Othman
109 SAROJANI A/P RAJOO P KPLI SR PT SJKT St. Theresa's Convent 34600 Taiping Mohamad b. Othman
110 MURGAN A/L GOPALAN L KPLI SR PT SJKT St. Theresa's Convent 34600 Taiping Mohamad b. Othman
111 KUMARESAN A/L MANIAM L PT PTSN SJKT ULU SEPETANG 34600 TAIPING Mohamad b. Othman
112 LOGESWARI A/P GANESON P PT PTSN SJKT ULU SEPETANG 34600 TAIPING Mohamad b. Othman
113 CIK NURULHUDA BINTI ABDULLAH P KPLI SR KH SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
114 NURUL AINI BT ABU BAKAR P KPLI SR KH SK Seberang Jaya 2 13700 Perai Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
115 NORAINI BINTI MOHAMAD P KHMO KH SK Taman Merak 14100 Simpang Ampat Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
116 NORAZIAN BINTI ADNAN P KHMO KH SK Taman Merak 14100 Simpang Ampat Mohd Basil b. Hj. Damanhuri
117 CHEAH WAI YENG P PC PCKT SJKC Peng Bin Kampung Pertama, 13500 Permatang Pauh Mohd Dariah b. Ibrahim
118 LIM LEE YUEN P PC PCKT SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Mohd Dariah b. Ibrahim
119 GAN SOK LIN P KPLI SR PC SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Mohd Dariah b. Ibrahim
120 KOH LING LING P KPLI SR PC SJKC Perkpgn Berapit 14000 Bukit Mertajam Mohd Dariah b. Ibrahim
121 AYUB B JAMALUDIN L KPLI SR KH SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Mohd Dariah b. Ibrahim
122 MUHAMMAD NASRON BIN ABDULLAH L KPLI SR KH SK Padang Menora 13300 Tasek Gelugor Mohd Dariah b. Ibrahim
123 KHOO CHIA POH P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw.3 13700 Perai Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
124 TAN GAIK HEOH P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw.3 13700 Perai Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
125 YIP SIEW MUN P PC PCPS SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
126 NG EE LING P PC PCPS SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Mohd Khalil b. Mohd Yusoff
127 MIMA SHAFARAH BINTI ABD ZAWAWI P KHMO KH SK Baru 34200 Parit Buntar Mohd Rosli b. Ismail
128 MAZLIDA BINTI HAYA P KHMO KH SK Baru 34200 Parit Buntar Mohd Rosli b. Ismail
129 MOHAMMAD AMILIN B OTHMAN L KHMO KH SK Kepala Batas   13200 Kepala Batas Mohd Rosli b. Ismail
130 MUHAMAD KHAIRUDDIN B ABDUL RAHMAN L KHMO KH SK Kepala Batas   13200 Kepala Batas Mohd Rosli b. Ismail
131 INDRA DEVI A/P KRISHNAN P KPLI SR PT SJKT Kamunting 34600 Taiping Mohd Sabri b. Ariffin
132 MALATHI A/P RAMACHANDARAM P KPLI SR PT SJKT Kamunting 34600 Taiping Mohd Sabri b. Ariffin
133 SYAMSUL ARIFFIN BIN KAMARUDDIN L KHKT KH SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Mohd Sabri b. Ariffin
134 HADIDA BINTI HAILANI P KHKT KH SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Mohd Sabri b. Ariffin
135 MOHD KHAIRUL HISHAM BIN NORDIN L MUPM MU SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Mohd Shafiee b. Hassan
136 MOHD AZHARRUDDIN SHAH BIN YAAKAP L MUPM MU SK Sungai Bakap 14200 Sungai Jawi Mohd Shafiee b. Hassan
137 MOHD AZMAR BIN ZAKARIA L MUPM MU SK Titi Serong 34200 Parit Buntar Mohd Shafiee b. Hassan
138 MOHD HAFIZ BIN HASIMI L MUPM MU SK Titi Serong 34200 Parit Buntar Mohd Shafiee b. Hassan
139 ELAN CITRA A/P KARUPPAIAH P PT PTSN SJKT LDG MALAKOFF 13300 TASEK GELUGOR Nagammah a/p Marimuthu 
140 RAMASAMY A/L MUNUSAMY L PT PTSN SJKT LDG MALAKOFF 13300 TASEK GELUGOR Nagammah a/p Marimuthu 
141 TANG MEE SEW P PC PCMT SJKC Jit Sin (B) 14000 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
142 LIM SOOK YUEN P PC PCMT SJKC Jit Sin (B) 14000 Bukit Mertajam Ng Siew Cheng
143 CHAN YEE FANG P PC PCPS SJKC Jit Sin (B) 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
144 LEE EE EE P PC PCPS SJKC Jit Sin (B) 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
145 CHAM HU PEK P KPLI SR PC SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
146 SIA PAU SIANG P KPLI SR PC SJKC Keow Kuang Bukit Kecil, 14000 Bukit Mertajam Noor Miza bt Abdul Rahman
147 LAW LILY LILY P KPLI SR PC SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Nor Azman b. Abd Wahab
148 LEE SIEW HOON P KPLI SR PC SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Nor Azman b. Abd Wahab
149 LEE JUN YEE P PC PCKT SJKC Li Hwa Permatang Tengah, 13000 Butterworth Nor Azman b. Abd Wahab
150 NG CHUI CHING P PC PCKT SJKC Li Hwa Permatang Tengah, 13000 Butterworth Nor Azman b. Abd Wahab
151 MUHAMMAD JAMIL B YUSUF L KHKT KH SK Bukit Tambun 14100 Simpang Ampat Norma bt Abd Majid
152 PASDAH BIN LADOLA L KHKT KH SK Bukit Tambun 14100 Simpang Ampat Norma bt Abd Majid
153 HUAH HOON YEN P PC PCKT SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Omar Saifuddin b. Ahmad
154 HO KAH ON L PC PCKT SJKC Jit Sin (A) 14000 Bukit Mertajam Omar Saifuddin b. Ahmad
155 NGOI CHAN TONG L PC PCKH SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Omar Saifuddin b. Ahmad
156 OOI XIN LE P PC PCKT SJKC Peng Bin 14000 Bukit Mertajam Omar Saifuddin b. Ahmad
157 GHETREN A/P DORASAMY P KPLI SR PT SJKT Bagan Serai 34300 Bagan Serai Omar Saifuddin b. Ahmad
158 GOMATHY A/P NALLAPEN P KPLI SR PT SJKT Bagan Serai 34300 Bagan Serai Omar Saifuddin b. Ahmad
159 KANAKAVALLY A/P NADARAJAN P PT PTSN SJKT YMHA 34000 TAIPING Omar Saifuddin b. Ahmad
160 TAMIL SELVI A/P PERIASAMY P PT PTSN SJKT YMHA 34000 TAIPING Omar Saifuddin b. Ahmad
161 MASITAH HAYATI BT MAT ISA P KPLI SR KH SK Bertam Indah 13200 Kepala Batas Omar Saifuddin b. Ahmad
162 NORSIAWATI BT ABDUL RAHMAN P KPLI SR KH SK Bertam Indah 13200 Kepala Batas Omar Saifuddin b. Ahmad
163 AGILA A/P SELVARAJ P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Othman b. Che Man
164 HEMA A/P MUNUSAMY P PT PTKH SJKT BAGAN SERAI 34300 BAGAN SERAI Othman b. Che Man
165 YASOTHA A/P KRISHNAN P PT PTKH SJKT JIN SENG 34300 BAGAN SERAI Othman b. Che Man
166 PARAMESHWARI A/P THININAMANI P PT PTKH SJKT JIN SENG 34300 BAGAN SERAI Othman b. Che Man
167 ANITA RAHAYU BINTI HASAN P KPLI SR KH SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Othman b. Che Man
168 RAFIDAH BTE HABIZAL P KPLI SR KH SK Bukit Indera Muda 14400 Kubang Semang Othman b. Che Man
169 ROSFAIZAL BIN ZUKEFLI L KPLI SR KH SK Jalan Baharu 13700 Perai Othman b. Che Man
170 ZURAIDAH BINTI ZAINUDDIN P KPLI SR KH SK Jalan Baharu 13700 Perai Othman b. Che Man
171 HALIZA BINTI HUSSIAN P KHMO KH SK Batu Kawan 14110 Simpang Ampat Rafuan b. Othman
172 SITI WAHINUR BINTI WAHID P KHMO KH SK Batu Kawan 14110 Simpang Ampat Rafuan b. Othman
173 MOHANA A/P KRISHNAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Mayfield 13300 Tasek Gelugor Ravendran a/l Chelliah
174 NAVAMANI A/P PATCHAIPAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Mayfield 13300 Tasek Gelugor Ravendran a/l Chelliah
175 JEYABALAN ANGAPPAN L KPLI SR PT SJKT Pondok Tanjung Kamunting,34600 Taiping Ravendran a/l Chelliah
176 LOGANATHAN A/L MANIAM L KPLI SR PT SJKT Pondok Tanjung Kamunting,34600 Taiping Ravendran a/l Chelliah
177 THAMARAICHELVI A/P SHARIMUTHOO P PT PTKH SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Rosdaud b. Ayob
178 SANJEEV RAO A/L SIMMATHIRY L PT PTKH SJKT LDG GEDUNG 34300 BAGAN SERAI Rosdaud b. Ayob
179 M VIKNESWARAN A/L MANI VASAN L PT PTSN SJKT LDG YAM SENG 34600 TAIPING Rosdaud b. Ayob
180 MUNIANDY A/L PANEERSELVOM L PT PTSN SJKT LDG YAM SENG 34600 TAIPING Rosdaud b. Ayob
181 BHAVANI A/P MUNUSAMY P PT PTSN SJKT St. Theresa's Convent 34000 TAIPING Rosdaud b. Ayob
182 KOKILAVANI A/P RAMASAMY P PT PTSN SJKT St. Theresa's Convent 34000 TAIPING Rosdaud b. Ayob
183 CHEANG SHEH LENG P PC PCKT SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Rosdi b. Abu Bakar
184 LIM PEY CHEN P PC PCKT SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Rosdi b. Abu Bakar
185 HOOR SHY HUUN P PC PCKT SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Rosdi b. Abu Bakar
186 TAN HOOI HUANG P PC PCKT SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Rosdi b. Abu Bakar
187 BAMA A/P RAJU P KPLI SR PT SJKT Batu Matang 34600 Taiping Rosdi b. Abu Bakar
188 INDRA A/P RANGGASAMY P KPLI SR PT SJKT Batu Matang 34600 Taiping Rosdi b. Abu Bakar
189 HASLINDA BT JAMALUDDIN P KHKT KH SK Alma 14000 Bukit Mertajam Rosdi b. Abu Bakar
190 WAN NORAZMA BT WAN HAMID P KHKT KH SK Alma 14000 Bukit Mertajam Rosdi b. Abu Bakar
191 NOR ATIKAH BINTI HASSAN P KHKT KH SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Rosdi b. Abu Bakar
192 NOR AZIRA BT NOR ANUAR P KHKT KH SK Alma Jaya 14000 Bukit Mertajam Rosdi b. Abu Bakar
193 LEE SIEW LOOI P PC PCKH SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Rosyati bt. Hussin
194 OON BEE DUAN P PC PCKH SJKC Chong Kuang Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Rosyati bt. Hussin
195 CHONG GAH WUI P PC PCKH SJKC Kwang Hwa Jln Raja Uda,  12300 Butterworth Rosyati bt. Hussin
196 LIM ENG ENG P PC PCKH SJKC Kwang Hwa Jln. Raja Uda, 12300 Butterworth Rosyati bt. Hussin
197 GOMATHY A/P NALLATAMBY P PT PTKH SJKT SOON LEE 34300 BAGAN SERAI Rosyati bt. Hussin
198 KALAIVANI A/P THAIKAI P PT PTKH SJKT SOON LEE 34300 BAGAN SERAI Rosyati bt. Hussin
199 ALIZA BT AHMAD P KPLI SR KH SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Rosyati bt. Hussin
200 SURIZAN BT HASSAN P KPLI SR KH SK Seri Impian 14400 Kubang Semang Rosyati bt. Hussin
201 KHAW SIEW OOI P PC PCMT SJKC Kwang Hwa Jln Raja Uda,  12300 Butterworth Sarojoh a/p Vythilingam
202 CHAI CHOI HONG P PC PCMT SJKC Kwang Hwa Jln Raja Uda,  12300 Butterworth Sarojoh a/p Vythilingam
203 PANG POH SENG L KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Shaari b. Husin
204 TOR PHI YO L KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Shaari b. Husin
205 KHOR SHIAU WEI P KPLI SR PC SJKC Pai Teik 14300 Nibong Tebal Shaari b. Husin
206 KRISHNAMATHY A/P SINNASAMY P PT PTSN SJKT KAMUNTING 34600 TAIPING Shaari b. Husin
207 MANGALA NAYAGI A/P GANESON P PT PTSN SJKT KAMUNTING 34600 TAIPING Shaari b. Husin
208 PANG CHYI WEN P PC PCPS SJKC Lay Keow 13500 Permatang Pauh Shahrizan bt. Abu Baker
209 LEE WEN KIT P PC PCPS SJKC Lay Keow 13500 Permatang Pauh Shahrizan bt. Abu Baker
210 G SAILAJA A/P GANASAN P PT PTSN SJKT BAYAN LEPAS 11900 PULAU PINANG Shanti Devi a/p Sani Babu
211 PADMINI A/P PUNUSAMY P PT PTSN SJKT BAYAN LEPAS 11900 PULAU PINANG Shanti Devi a/p Sani Babu
212 KOGILA A/P RAMAI P PT PTSN SJKT LDG TRANSKRIAN 14300 NIBONG TEBAL Shanti Devi a/p Sani Babu
213 PUNITA A/P NATHEN P PT PTSN SJKT LDG TRANSKRIAN 14300 NIBONG TEBAL Shanti Devi a/p Sani Babu
214 KRISHNAVENY A/P KRISHNAN P PT PTKH SJKT St. Theresa's Convent 34600 TAIPING Shanti Devi a/p Sani Babu
215 SARASWATHY A/P MARIMUTHU P PT PTKH SJKT St. Theresa's Convent 34600 TAIPING Shanti Devi a/p Sani Babu
216 TAMIL VAANI A/P ARMUGEM P PT PTKH SJKT St. Theresa's Convent 34600 TAIPING Shanti Devi a/p Sani Babu
217 LOW CHENG HUI P KPLI SR PC SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Steven Wong Choon Fatt
218 ONG SIANG HUI P KPLI SR PC SJKC Kampung Valdor Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Steven Wong Choon Fatt
219 LAW CHENG LAY P KPLI SR PC SJKC Kampung Jawi Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Wan Kamaruddin b. Wan Hasan
220 TAI YEE LING P KPLI SR PC SJKC Kampung Jawi Sungai Bakap, 14200 Sungai Jawi Wan Kamaruddin b. Wan Hasan
221 LIM TZE LING P PC PCKT SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Yuseri b. Mohd Yusoff
222 YAP NUN SEE P PC PCKT SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Yuseri b. Mohd Yusoff
223 AMIZAH HANIS BINTI MAT AKHIR P KHKT KH SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Zabedah bt. Abd Aziz
224 NOR AISHAH BINTI ROSLY P KHKT KH SK Seri Penanti 14400 Kubang Semang Zabedah bt. Abd Aziz
225 CHEW SIN WEI P PC PCPS SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Zabedah bt. Abd Aziz
226 YII WEN TING P PC PCPS SJKC Sin Ya Alma, 14000 Bukit Mertajam Zabedah bt. Abd Aziz
227 RENUGAH DEVI A/P NARAYANASAMY P KPLI SR PT SJKT St. Mary's 34200 Parit Buntar Zaharah bt. Mat Ali
228 SIVANESPRY A/P ARUMUGAM P KPLI SR PT SJKT St. Mary's 34200 Parit Buntar Zaharah bt. Mat Ali
229 TAN SU BEE P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Zulkifli b. Ahmad
230 LOW SEOW LING P KPLI SR PC SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Zulkifli b. Ahmad
231 CHEW SEN YEE P PC PCKH SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Zulkifli b. Ahmad
232 CHOONG KAH WEI P PC PCKH SJKC Chung Hwa Caw. 1 Jln. Telaga Air, 12200 Butterworth Zulkifli b. Ahmad
233 CHRISTINA METHEWS A/P GNANAMUTHU P PT PTKH SJKT KUALA KURAU 34300 BAGAN SERAI Zulkifli b. Ahmad
234 SANTHAKUMARI A/P MUNUSAMY P PT PTKH SJKT KUALA KURAU 34300 BAGAN SERAI Zulkifli b. Ahmad
235 SANTHAKUMARI A/P MUNUSAMY P PT PTKH SJKT KUALA KURAU 34300 BAGAN SERAI Zulkifli b. Ahmad
236 INDUMATHI A/P SEGARAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Lauderdale Matang, 34600 Taiping Zulkifli b. Ahmad
237 JAYARANI A/P MUNIYANDI P KPLI SR PT SJKT Ldg Lauderdale Matang, 34600 Taiping Zulkifli b. Ahmad
238 INDUMATHI A/P SEGARAN P KPLI SR PT SJKT Ldg Lauderdale Matang, 34600 Taiping Zulkifli b. Ahmad
239 JAYARANI A/P MUNIYANDI P KPLI SR PT SJKT Ldg Lauderdale Matang, 34600 Taiping Zulkifli b. Ahmad
240 RAJALETCHEMY A/P BISBANATHA P PT PTSN SJKT SIN HWA 34000 TAIPING Sivarajan a/l Ponniah
241 MAKESWARI A/P MURUGAN P PT PTSN SJKT SIN HWA 34000 TAIPING Sivarajan a/l Ponniah
242 THANABALAN A/L KANDASAMY L PT PTKH SJKT SUNGAI ARA SUNGAI ARA, 11900 PULAU PINANG Sivarajan a/l Ponniah
243 PANNIR SELVAM A/L RAMASAMY L PT PTKH SJKT SUNGAI ARA SUNGAI ARA, 11900 PULAU PINANG Sivarajan a/l Ponniah
244 JAYALATCHMEE A/P MUTHUSAMY P KPLI SR PT SJKT YMHA 34600 Taiping Sivarajan a/l Ponniah
245 RATHA A/P RAMASAMY P KPLI SR PT SJKT YMHA 34600 Taiping Sivarajan a/l Ponniah
246 GOHILAVANI A/P PONNUSAMY P PT PTKH SJKT CHANGKAT 14300 NIBONG TEBAL Sivarajan a/l Ponniah
247 M.A. PUNIDA A/P ARUMUGAM P PT PTKH SJKT CHANGKAT 14300 NIBONG TEBAL Sivarajan a/l Ponniah
248 NANTHINI A/P NATARAJAN NANMARPAN P PT PTSN SJKT LDG KERIAN 14300 NIBONG TEBAL Sivarajan a/l Ponniah
249 VADIVELAN A/L SINNASAMY L PT PTSN SJKT LDG KERIAN 14300 NIBONG TEBAL Sivarajan a/l Ponniah